You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, November 22nd 2010, 11:18am

Jak szybko zarobic kase Bm

Witam mam pytanie odnosnie zarabiana. Mam sure Bm 69 lvl eq wcale nie najgorsze. Planuje sobie zrobic pazadna stal +7+8 z kd+4 ale potrzeba natojakwiecie kupe kasy. Gram na Grymku gdzie malze calkiem niezle teraz stoja tak jak perly ale lowienie mi zupelnie nie idzie wiec nie ma to sensu. doradzcie mi jak szybko zarobic naprawde duza ilosc kasy. Dodam ze narazie do v2 nie chce wchodzic. Bosa zadnego nie ubije znaczy nie sam. Metki tez mi za dobrze nie ida gdyz jak wiecie bm ma malego hita a tymbardziej ze robiony tylko pod pvp a do tego nie mam z nich zarobku takiego jak oczekuje. Wiec czekam na porady.

opaska2

Intermediate

• Send private message

2

Monday, November 22nd 2010, 11:22am

Zrób sobie dropka 35 lv i bij metki w m2 :D :D
LEN22
Woj Body 90+

3

Monday, November 22nd 2010, 11:27am

no tak ale na dropka trzeba poswiecic troche kasy i czasu a drop jak wiadomo jest fajny tylko ze mi chodzi o zarobek jakis 30kk+ dziennie a z metkow raz na ruski rok poleci cos dobrego jak wiecie. W sumie to lepiej bym wyszedl siedzac na metkach na sohan swoja postacia bo chociaz jakas szansa na kamyk jest a skile na P trzeba bic oprocz tej stalki. Wiec jak rozumiecie moje wydatki sa teraz gigantyczne. Jak narazie zajmuje sie wydobyciem rud i przetopami bo zawsze jakis pieniadz.

ZylaEvenemen

Professional

Occupation: Student

• Send private message

4

Monday, November 22nd 2010, 11:28am

Hmm, fakt BM ma trudno zarobić. Znam dużo BM'ek które zarabiają na rudach , przetopach oraz tak jak up ^^ dropek 35 lvl i metki w m2 ( polecam zamówić drop x2 z IS bo z tym dropem to róznie jest) a że nie czytasz Silnych, duchowych, aury , berka, wira i tych droższych to będzie zarobek.

JunioR

ZylaEvenemen-90 lvl OFF

"Czas leci w my jak małe dzieci"

sosa96

Yakkosan - Piechur

• Send private message

5

Monday, November 22nd 2010, 3:21pm

ja osobiscie zarabiam na rudach
moze zmudna praca, ale jak sie ma dobry kilof i troche szczescia i wie sie gdzie szukac, to dziennie 10kk mozna wyciagnac ;)
moze to nei duzo, ale jak poswiecic ok. miesiaca to wyjdzie ladny zarobek
a przez ten czas zrobi sie biologa, podwyzszy sie skille i eq ;]
wiec smigaj na rudy ^^
s24

BM

ChodzNaStol
DuVrangrGata
:love:

skupuje ku mroczna sfere i mroczna ochrone

LG29

Trainee

• Send private message

6

Monday, November 22nd 2010, 4:50pm

Wbij 70 lv, skończ biologa ( Konary ), w tym czasie polecam pobawić się na rynku, łowienie, rudy, powbijaj się troche na DT :)
Jeśli masz wymaxowaną ochonkę, to możesz postarać się skompletować ekwipunek na DT i latać na kowala z dobrym buffem.
Kupisz fmsa ze średnimi i metki na ognistej. Ogólnie polecam różnego rodzaju dropki, woj do m2, woj na doline na bestialskie, sura wp 55 lv i na lorda, metki itp. Ja ogólnie wypisałem Ci wszystkie swoje sposoby zarobku. I nie narzekam. Da się 500kk na 2 tyg wyciągnać :)
Pozdrawiam
Grymuar Chunjo 67 LVL Wojownik Body OFF
Grymuar Chunjo 76 LVL Sura BM - OFF

YesMaster

Professional

• Send private message

7

Monday, November 22nd 2010, 5:43pm

Jeżeli jesteś, leń śmierdzący tak jak ja^^

To proponuje ci:
- Kopanie rud Jeżeli wiesz gdzie co i jak to z odrobinką szczęścia 20kk na cały dzień latania zarobisz^^
- Kowal(dt) Zbierz ekipe jeśli takową masz.. Kup po kilka broni, troche błyskotek.. No i jakąś blache:) (Oczywiscie najlepiej miec buffa, żone) Która tez zabierasz do dt..
- Szukasz okazji.. Ten sposób kocham:) całymi dniami stoje na rynku i skupuje co popadnie i oczywiście sprzedaje drozej, ale jest jeden mankamęt wiecej jak 50kk ciezko zarobic:)
- K.Misji. Ekspert... Oczywiście to juz zależy od szczescia.. Ja sporadycznie staram robic codziennie po kilka a jak pan bóg da to po kilkanaście :) Kilka razy trafilo mi sie po 2x k.Duchowy..
- A na koniec to co rybki lubia najbardziej czyli bonowanie.. Kilka razy użyłem tego sposobu i wychodzi sie niezle na + Yang, no ale na to troszke zl trzeba wydac:)

A tu taka mala rada.. Jeżeli chcesz naprawde "coś" zarobic to nie wystarczy jedna czy dwie godz;] Czasami i trzeba calą noc na to poświęcic, żeby widzieć efekty:)
Pozdrawiam^^

By: Naevinn

8

Wednesday, November 24th 2010, 9:16am

dzieki za wasze wypowiedzi i chyba zrobie tak ze bede wydobywal rudy w miedzy czasie chodzil na dt a jak to mi sie znudzi to zostaja metki na sohan i ten plan bedzie chyba najlepszym rozwiązaniem.