You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, September 13th 2009, 10:19pm

Build Ninja dagger TYLKO DO PVP hardkorowo TYLKO :D

Witam.
Od pewnego czasu chciałem sobie sprawic ninje daggera i zacząc nim grac ;)
No wiec stalo sie - sprzedalem eq z woja, mam troche kaski :)

Otoz chcę się nastawic na kosiare w pvp :)
Sprawilem sobie juz takowe koziki:

wyjąłem juz kd, jutro ulepsze na +9 i wloze penetry +4.

Otóż chciałem się spytac, jakim buildem isc zarowno w statach, jak i umiejetnosciach (ok zasadzka wiem jako 1 - ale co dalej)?
Dodatkowo chcialem zapewnic ze stac mnie na ebo+7/8, srebrna+7/8 i zbroje na 34 +9 / na 42 +8 z kd +3 :)
No wlasnie, kd jakie? I w broni i w zbroi ?
Jaka bizuteria ?

Prosze o fachowa i wyczerpujacą ocene :)
Pozdrawiam, Michal :)

PS. Modka proszę o niekasowanie tematu, wiem że są poradniki ale one są kilkuznaczne,chcę podyskutować i wymienić się poglądami oraz zaczerpnąć trochę wiedzy :D
A kolejne pytanie będą się nasuwały w trakcie rozmowy :) Wiec prosze rowniez o niezamykanie poki sam o tym nie powiem :) Z góry dziekuje :)
NIEKTÓRZY ZROBIĄ ZE MNNIE :noob: 'a no ale cuż

This post has been edited 1 times, last edit by "Majkel." (Sep 13th 2009, 10:31pm)

Lotny

Intermediate

Occupation: Uczeń

• Send private message

2

Sunday, September 13th 2009, 11:12pm

Już ci mówiłem na GG xDD Co do biżuterii Hmmm.... Naszyjnik do ametystowego chyba byle jaki byle by był bon jakiśużyteczny, np. omdlenie, czy HP. Kolce no to ebo, bransa srebrna później może być z białaśnego złota... Botki najlepiej na dużym + ( szybkość) i fajnie by było gdyby to były (po wbiciu odpowiedniego lvla ) te z wbudowanym bonem na blok ciosu + bon do HP chociaż 300. nie pamiętam które to są chyba fenixa?? Czapka no to już nie mówię, 21 lvl min. +6 najlepiej z trutka/reg. pż lub to i to. Broń już masz ideolo. A zbrojka... Jak mówiłem mus to bon do HP i jeśli będą 3 sloty to radze kd defa, wita i speeda. jak Dwa to defa i uchylki/speeda. Wita oczywiście +4 bo to żaden wydatek, a jeśli zbrojka, np. 500 hp ma to + kd wita to jest już sporo. Teraz przypuśćmy, że masz takie eq (chodzi mi tu o to, że nie chcesz kd wita tylko uchylki) to na 40 lvl wyciągniesz 10k HP ! Kd witki się przyda, bo co Ci przyjdzie po zaledwie kilku % na blok/unik ? chyba, że bedziesz mial jeszcze taki bon w tarczy . Tarcza najchętniej do 41 5-at. +6 starczy po 41 okragla min. +7. Mus to NNO... Rzecz jasna. Tyle ode mnie (;
Jinno 4ever ;P

"Takiej ciszy to jeszcze nikt nie słyszał..."

Lvl - :pump: HIGH (;
:ninja: :ninjadag:

Nubu

Ban Stały

• "Nubu" has been banned

Occupation: Student

• Send private message

3

Sunday, September 13th 2009, 11:23pm

Doradzę Ci to, że jak chcesz kosić pvp bodziaków musisz mieć NNO. Bez tego ani rusz

4

Monday, September 14th 2009, 5:13am

Dagger nie ma typowego buildu do pvp jak np. bm,proponuje ci taki build: zasadzke potem wirek albo chmurke a potem szybki.Jak chcesz byc tym hardcorem to wbim 4emki(dasz rade?;p) i zalatw sobie pozadne noze na65lv a nie jakies tam smieszne koziki,bo tak mozesz byc co najwyzej dobry w pvp.Tyle odemnie ;)
KUPIE BODZIAKA 70-80LV

5

Monday, September 14th 2009, 5:17am

jeśli postac kosiara do pvp to koniecznie musi byc chmurka na m ;)
Metin2.us

wp lv 66 | smok lv 53

P/G8/M5 | m5/m5/M1

Disiasty

Intermediate

• Send private message

6

Monday, September 14th 2009, 5:50am

Zasadzka/Chmurka/Wirujący moim zdaniem ;) i 1 punk t ukryciu...jak kogoś zatrujesz to zwiewasz na krycie i biegasz(dlatego w zbroi polecam kd speeda +3 lub 4..w zbroi najlepiej kd speed/def/uchyl jednak standardowo ;) )

Tarcza NNO jest przydatna bardzo do pvp i nie tylko z body ;) Warto pamiętać też o jakichś ABS bo bez tego body może nie pozwolić Ci wykonać żadnej kombinacji (włączy auto na berku i pójdzie po herbatkę ^^ ) no i oprócz gearu liczy się skill :P więc próbować trzeba walki i uczyć się na błędach swoich i przeciwników...build w statach no to w sumie nie wiem...ja bym wymaksował najpierw wit (taka przypadłość mentala xD )

7

Monday, September 14th 2009, 10:44am

Ok a co ze statami ? Zakladając że pójdę w eq tak jak napisał to Lotny ;)
2 str 1 dex czy moze odwrtonie ??
Abs mam w kolcach 10% na miecze ;) Chyba perlowych one daja tez en. zyciowa wiec def i hp +++ :)

Talar

Trainee

Occupation: szkola...

• Send private message

8

Monday, September 14th 2009, 11:31am

Ja mam dagga 58lvl i dosc kosze w pvp...
konieczne eq to ebo srebrna +9 naszyjnik jadeitowy z lez albo b zloto najepiej bonik na pz albo omdlenie
maska na trucie lub bon na ludzi...
butki omdlenie pz lub abs na klas najlepiej 15 proc
zbrojka ... ja chodze w blekitnym zkd speda ale szukam absu ma magie 15 proc tobie tez bym polecil
bulid oczywiscie zasadzka wirujacy chmurka
ja w statach pojechalem max dex wit 60 pakuje w sile teraz hp nadrabiam eq
S3

9

Monday, September 14th 2009, 1:25pm

Ja tylko skomentuje kozy, bo reszta w miarę wyjaśniona. Te kozy to raczej do expa niż do PvP. Kozy do PvP powinny mieć duży + do UM. Kd to powtórki i prenetry/śmierci (ja wybrał bym penetry). I taktyka władować skile i ukryć się. Jak się naładują to powtórka z rozwywki :thumbsup: .

10

Monday, September 14th 2009, 3:06pm

Ja tylko skomentuje kozy, bo reszta w miarę wyjaśniona. Te kozy to raczej do expa niż do PvP. Kozy do PvP powinny mieć duży + do UM. Kd to powtórki i prenetry/śmierci (ja wybrał bym penetry). I taktyka władować skile i ukryć się. Jak się naładują to powtórka z rozwywki :thumbsup: .

Kolego wiesz jakie te kozy dają możliwości ? ;>
12 do en. zyciowej... 800 hp i 12 defa. Wiec przy dopelnieniu ebo, srebrna i innymi z duzym PZ mogę iść buildem 2 dex 1 str albo odwrtonie !! A to jest doslownie kosiara w pvp bo przy takich srednich bede zadawał gościowi po 150-200 :> A jak wejdzie przeszywka.. :D
ponadto zobacz na 2 bon, 20% speed zaklecia to tak jak prawie kd powtorki +4 :>

Orientuje sie ktos ile kosztuje nno w 5-katnej + x ?

Dobra mniejsza o eq, da ktos jakie propozycje jak dawac w staty (sam bylbym za 2 str 1 dex :> ) , no i skille ? Co dawac jako 2 na m (jako 1 zasadzka). Wirujacy sztylet, czy chmurka ?
Jak wiadomo wirujacy sie laduje 25 sek ale za to mozna zadac po2-3 obrazenia... no i przy kozikach ktore sa wolne.. ? Uzyje go max 2 razy na pvp ktore musialoby trwac z 50 sek zebym go uzyl.
Chmurka ? Laduje sie 20 sek, szansa na trutke. Duze dmg ??

This post has been edited 1 times, last edit by "Majkel." (Sep 14th 2009, 3:11pm)

11

Monday, September 14th 2009, 3:09pm

2 dex 1 wit

xLeyla

Trainee

• Send private message

12

Monday, September 14th 2009, 3:24pm

Zasadzka>wirek>chmurka
2dex 1 wit potem str
NNO koniecznie
I jakies bony to bizuteri typu omdlenie trucie itp ^^
Szamanka 66lv OFF Hack 8|
Ninja 68 lvl Hack OFF 8|
Szamanka Leczenie ON
Przyjaciół miej blisko, a wrogów jeszcze bliżej

13

Monday, September 14th 2009, 3:25pm

W pvp średnie się nadają, ale do.... Do PvP tylko UM :)

Chcesz iść 2str-1dex? LKicz się z tym że od lv 55 każda postać będzie cie miała na przysłowiową serię :)

Pozdrawiam

Do zbroi polecam KD Speeda +3, KD obrony oraz KD witala +3,+4 (tanie xD)

NNO w 5katnej +7 na Kirianie stoi po ok 4kk :D

14

Monday, September 14th 2009, 3:25pm

GOSCIU rozwaliles mnie 150-200 O_0 ninja wali po 1-10 a nie 150 200 O_o ale sie znasz

15

Monday, September 14th 2009, 3:27pm

GOSCIU rozwaliles mnie 150-200 O_0 ninja wali po 1-10 a nie 150 200 O_o ale sie znasz
Heh prawda :D Ninja sztylety ma tylko do dobicia rywala, ponieważ ma piekielnie mocne skile :D

Kart0felxd

Beginner

Occupation: DaGGer

• Send private message

16

Monday, September 14th 2009, 3:31pm

bulid chyba najlepiej 2:1 dex:siła ;) bo wkoncu te kozy to nie byle co ^^ a jak odlozyc srebrna i ebo to uhuhu :) ja osobiscie wole 2dex:1str bo poza dmg zr daje tez uniki ktore sa niezbedne przy nie dawaniu w wita (moim zdaniem ;p) :] co do skilli to jednak preferowal bym cmurke jesli postac do pvp :) w sumie jak bys mial te kozy z kd powtorki +4 i do tego te 5% na reg w naszyjniku to zasadzka co 6-7 sec. juz nie pamietam (a to kosa straszna : D) :p a chumrka i tak co 10 sec a do tego zatrucie bijace po 200+ .. regenracji nie ma a hp znika niewiadomo kiedy ;p Pozdrawiam ;p :thumbsup: :thumbup:
Solar

Skfaru
Ninja DaGGer Lv 25+ :)
Shinsoo

Narazie nie jest źle, jakby nie reskille, to bym latał w świecącym eq ;)

Spektros

Beginner

Occupation: Uczeń

• Send private message

17

Monday, September 14th 2009, 3:36pm

Jak wiadomo wirujacy sie laduje 25 sek ale za to mozna zadac po2-3 obrazenia... no i przy kozikach ktore sa wolne.. ? Uzyje go max 2 razy na pvp ktore musialoby trwac z 50 sek zebym go uzyl.

Zauważ że masz szybkość zaklęć w kozach 20% to daje ci 1/5 szybsze ładowanie czarów czyli wirek ładuje się w takim wypadku 20 sec + tam 1sec czy 2sec od naszyjnika który pewnie też będzie dawał szybkość zaklęć.
Monolit S12

Nick: WuPe4Fan
LVL:75 (powoli do przodu)
LVL konia:21

18

Monday, September 14th 2009, 3:37pm

Ludzie!

Co mu da srebrna, ebo +9 jak po 50lv to nie ma znaczenia. Bo mając aurę na M4, berka na M6 i wir na M3 kłądzie się taką osobę na pare skili...

Wpiszcie w YT NinjaxesPL :) zaręczam że szedł 2dex-1vit i takim oto bulidem:
Zasadzka- Wirujący-Szybki- Chmurka

PanCiemności

Intermediate

Occupation: Metin2

• Send private message

19

Monday, September 14th 2009, 3:40pm

co za.... chcesz sie zalozyc ze wale moimi smoczymi +9 mentalowi z silnym na m4-m6 deffa okolo 550-600 po 250-300 ? jak chcesz to zrobie dla Cb specjalnie screena na ktorym bedziesz widzial >.< 1-1- to ty chyba walisz tymi swoimi kozikami +0 -.- :thumbdown:
KUPIE KAZDE KU OGNISTE UDERzENIE do 130k :D PW

20

Monday, September 14th 2009, 3:44pm

Jeśli masz zamiar np podexpiać postać do 54/70 to kolejność sklli nie ma znaczenia. po 70 lvlu moim zdaniem nie opłaca się wbijać lvla żeby maxować krycie się, ale jeśli komuś zalezy na lvl niech wbija :P: