You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 1st 2012, 12:59pm

Jakie KD do stalki ?

Witam, posiadam stalke+4 5b (2k PŻ, 5 do PŻ, 2 do PE, 10% 2 reka i 10% na sztylety ) .I teraz pytanie jakie kd do tej stalki wlozyc oczywiscie +4 ?

PawelRulez

Professional

Occupation: Geodeta

• Send private message

2

Thursday, January 5th 2012, 10:42am

Ewidentnie widać, że stalka pod PvP, więc co to za pytanie w ogóle? Oczywiście, że klasycznie obrony, uchylenia, speeda +4. Jak byś miał pod expa, możesz zrezygnować z obrony i wsadzić uniku+4.
:15: Guerro 85lv+ Hermosa 70lv+ MIENCIEL 75lv Dryms 70lv+ Geodetka 75lv Tempesta 63lv+ Invecible 70lv+ Espanto 35lv+ :15:

3

Thursday, January 5th 2012, 2:47pm

Poki co ja bym polecal unik + uchylenie + speed. Watpie, zebys mial 2 stalki : jedna do exp druga do pvp. A te kilka defa roznicy w pvp nie zrobi

POSZUKUJĘ:
LWIEJ +9 --- 10% LUDZIE / 12 ZRECZNOSC
SOKOLEJ +9 NNO + 6-12 ZR / 5-10 LUDZIE

4

Thursday, January 5th 2012, 2:55pm

speeda i uchylki to oczywiste a jako 3 wybralbym defa. Niby tylko 15pkt wiecej defa bedzie ale praktyczniejsze niz uniku bo na wszystkie klasy bedzie nie tylko archera. Zalezy tez gdzie expisz jesli v2 jeszcze to kolejny argument za kd defa, no chyba ze juz atakujesz grote to wtedy uniku
SPRZEDAM DOBRE EQ

więcej info gg 33382490

5

Thursday, January 5th 2012, 11:30pm

Do pvp to już lepiej wita wsadzić niż defa, a do expa przyszłościowo uniku. Zapomniałbym o dwóch pierwszych ale te są raczej oczywiste: spid i uchyłka.
:19: :shinsoo: Mordechaj

oshi

Professional

• Send private message

6

Friday, January 6th 2012, 11:24am

A dla jakiej klasy postaci stalka?
jeśli sura to wkładaj speed uchyłka + do wyboru wit i unik
ponieważ surze daje defa ochronka lub czarowana jeśli grasz zaś inną klasą postaci wkładaj standard deef speed uchyłka
kd wita praktycznie nic nie daje xD
Jak wygrałem aukcję pisz GG 3469584 lub w grze kozziol (jinno)

7

Friday, January 6th 2012, 11:29am

A dla jakiej klasy postaci stalka?
jeśli sura to wkładaj speed uchyłka + do wyboru wit i unik
ponieważ surze daje defa ochronka lub czarowana jeśli grasz zaś inną klasą postaci wkładaj standard deef speed uchyłka
kd wita praktycznie nic nie daje xD
Dla jakiej klasy? A dla jakiej ma byc skoro jest w dziale ninja?
Po drugie kd wita nic nie daje? Zobacz stalki PRAWIE kazdego 90+ to znajdziesz tam kd witala ;] . Unik juz wtedy praktycznie nie potrzebny + def nie tyle ze nie pomaga w pvp co jeszcze przeszkadza.

POSZUKUJĘ:

Jontuś

Beginner

Occupation: Degustator JOINTÓW!

• Send private message

8

Saturday, January 7th 2012, 12:16pm

Ja bym wsadzał , speed , uchyłka , unik , przyda Ci się na pvp i do groty .
- Ja z Wujkiem . :lol:
xXDagerNocXx
Lv : 61
Wygrałeś/Wygrałem? GG 35486790

Occupation: Patolog.

• Send private message

9

Saturday, January 7th 2012, 12:20pm

Uchyłka, speed - standard.
Widzę, że stalka jest do wszystkiego... (10 pe, 5 pż 2k pż - exp, ab - pvp ).
Jeśli będziesz się przygotowywał do groty i tak będzie Ci potrzebna lepsza, więc poleciłbym Ci defa zamiast uniku.

Roku

Master

Occupation: Technik Mechatronik

• Send private message

10

Sunday, January 8th 2012, 1:36pm

Jeżeli jesteś archerem i masz bezszelestny na G+ to polecałbym wyrzucić KD Speeda :P
Tak więc Unik Uchylka Deff/Wit :P

11

Sunday, January 8th 2012, 1:55pm

Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Czy jest sens wkładać kd uniku na rzecz defa w stalce +7 bez bonów ?

12

Tuesday, January 10th 2012, 10:18am

Ta stal +7 to raczej tymczasowo :P. Bo do expa do groty ( tam sie przyda unik ), czy tez robienia dt ( tu tez sie przyda unik ) potrzebna Ci bedzie stal +7/+8/+9 wybonowana. Wiec wsadz sb defa i dobij ten 75 ( nie podales jaki masz, ale strzelam, ze 75 jeszcze nie masz ) i wtedy zarob na eq.

POSZUKUJĘ:

StayHydroD

Trainee

Occupation: Dropek

• Send private message

13

Wednesday, January 11th 2012, 10:20am

uniku uchylenia i speeda bo defa sie nie oplaca wbijac ;>

CwaniaczekS2

Stała Blokada

• "CwaniaczekS2" has been banned

Occupation: Expienie o,O

• Send private message

14

Friday, January 13th 2012, 2:30pm

Jesli chcesz w grocie expic na v2 to polecam unik uchylka i speed deff jest tam zbedny ;P

By: Natara

15

Saturday, January 14th 2012, 12:38pm

Ja mym proponował:
-Speed ( nigdy nie zaszkodzi)
-Uchyłki ( blok zawsze może Ci uratować "tyłek" )
-Unik ( w grocie/dt jest przydatny )

a wykluczył bym deff, gdyż do pvp nie jest brany pod uwagę, a w expie te 15 nie zrobi az tak dużej różnicy :)