You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, November 30th 2011, 5:17pm

Trudny Loch ;p

Mam pytanie , mam 40 lvl poli na P i eq pod poli ;p. Czy opłaca mi się siedzieć na Bossie Trudnego Lochy czy lepiej coś wbić??

2

Wednesday, November 30th 2011, 5:31pm

możesz nie ustać jak się obstawa na Ciebie rzuci.
Polecam królowa pająków , wodza orków (nawet bez poli) itp. Czy nawet metki na poli ale rob wtedy slub z buffkiem.
mozesz bic bossa normalnych nie ma takiej obstawy.

Occupation: Drwal.

• Send private message

3

Wednesday, November 30th 2011, 5:38pm

Proponowałbym dobicie 52-54 lvl'a. Wtedy czeka na Ciebie nowy biolog i książeczka do czytania, a zarobek taki jak i na 40 lvl'u z tym, że zdecydowanie łatwiejszy. Polecałbym np. Królową Pająków bądź Dziewięć Ogonów.

4

Wednesday, November 30th 2011, 5:59pm

Nie warto tam iść.
Marmury nie są wcale tanie
Cala komnata cie zabije na start. Jedna małpa będzie uderzać na bank po 800.
Zeby dropnac kamien duchowy z lorda to trzeba ich ubić z 50 ...

5

Wednesday, November 30th 2011, 6:44pm

Słyszałem , że na królową pająków wiele ludzi poluje a 9ogonów wątpie , że ubije na tym 55 lv.
A co myślicie o ognistym królu ?? Na 55 ubił bym go?? Miałbym wtedy z 15k hp. I co myślicie o biću metinów 65-75 na poli??? Oganrął bym respy na tym 55??

This post has been edited 1 times, last edit by "ElessarWP" (Nov 30th 2011, 7:20pm)

Occupation: Drwal.

• Send private message

6

Wednesday, November 30th 2011, 7:25pm

Słyszałem , że na królową pająków wiele ludzi poluje a 9ogonów wątpie , że ubije na tym 55 lv.
A co myślicie o ognistym królu ?? Na 55 ubił bym go?? Miałbym wtedy z 15k hp. I co myślicie o biću metinów 65-75 na poli??? Oganrął bym respy na tym 55??

Ognisty Król będzie zdecydowanie bardziej trudniejszy do rozwalenia niż Dziewięć Ognów, lisek wbrew pozorom trudny do ubicia nie jest. Z resztą Królowa Pajączków (bynajmniej u mnie na serwerze) nie jest aż tak bardzo oblegana.

This post has been edited 1 times, last edit by "PanPrezesik" (Nov 30th 2011, 7:28pm)

7

Wednesday, November 30th 2011, 7:32pm

Radziłbym Ci bardziej chodzić na liska niż na króla a co do metków to chyba nie dasz rady .

8

Wednesday, November 30th 2011, 7:35pm

A Zjawka??? CZy to już wogóle jest nieosiągalne na ten lv?? ;d
I jakie bony działają na liska??

9

Friday, December 9th 2011, 10:00pm

Polecałbym królową pająków. Obczaić tylko kiedy są respy. ( Np. czwartkowy reset się skończył się o 10.57 to jeśli królowa respi się co 1h to niezaleznie o ktorej wybijesz bedzie o 11;57 12;57 itp i tak all ch i masz szkaty + kd. )

10

Saturday, December 10th 2011, 3:13pm

Dziękuje wszystkim za porady. Proszę o zamknięcie tematu

Wyjaśnione