You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

1

Monday, October 17th 2011, 2:49pm

jak mocne musi byc eq/skile?

hej. wbilem ninja 70. i tu moje pytanie. jak wysoko musze miec skile i jakie mniej wiecej eq by ubic liska z buta? matowe nie oddane buffek 31%

Fiskusek

Beginner

Occupation: inżenierrr

• Send private message

2

Monday, October 17th 2011, 2:54pm

wiec tak matowe oddane musza byc buff 35% simki+9 skille g+
DanceMacabra :beer: lvl 61 Silne,Duchowe and Walniecie G ^^
Klasa:Mental :20: -Endurion Rlz :phatgrin: :lovemetin: (to nie znaczy ze jestem nałogowcem :P)
Gildia:Króliczki :mkay: Królestwo: :chunjo: Konik:Militar :kon:
Wygrałem przedmiot na aukcji pisz: gg: 6784006 :phatgrin: bądź w grze :>

• "Kalkowy" has been banned

Occupation: zbieram yangi myszką ;>

• Send private message

3

Monday, October 17th 2011, 3:05pm

Matowe koniecznie... simki +9 z kd skile zasadzka G+ wirujący G+ chmurka na wysokim M szybki G+. Eq sporo na omglenie w tarczy może coś do siły? Hm około 13k hp.
Nick: RuthlessBull (dagger) lvl: 71+ off :love:
Nick: KJB (wp) lvl: 55+ off/on
Gidia: xBLUSx
Królestwo: :jinno:
Serwer: :24:
Jak coś PW

Stan

Yakkosan - Piechur

• "Stan" has been banned

Occupation: Każdy dobry ;)

• Send private message

4

Monday, October 17th 2011, 4:06pm

Jak umiesz grać ninją to z bufem 30% i Zasadzką G + 2 x pod m9 + simkami 9 kd pod exp(powt/potw/szycie) dasz rade no i zielone poty (duze ) + comba na 2 i jedziesz

Serpico

Professional

Occupation: taki tam sobie jest....wazne ze hajs leci xD

• Send private message

5

Monday, October 17th 2011, 11:47pm

powiem ci jak ja go bilem na poczatku to nie mialem ani 2x G ani omdlenia...

skile m9 simki+9 z kd+4, i do tego dobry buff. pierwszego lisa jak klepalem to mialem skile na m9 i nie miaelm problemu zeby sklepac go. bywaly momenty ze nie wyrobilem sie ladnie na trutce i meczylem koncowke ale dawalem rade. jesli nie masz nic na trucie to wirek albo trujaca wostaw na koniec w serii zeby ci truta nie zeszla za szybko. co prawda skile na G+ i omdlenie bardzo ci ulatwia ale i bez tego mozna sobie poradzic:) jak nie masz matowych to proponuje zerknac do dzialu poradniki i zobacz jak zrobic potke na atak:) a jak masz slabego buffa to i mozesz na kryta sobie roski strzelic. Najlepsza rada jest taka. Idz zobacz jak ci idzie i wtedy ocen czego braklo:) czlowiek uczy sie na bledach przeciez:) i tak jak wyzej bylo powiedziane duzy zielony potek i nie odrzucaj lisa bo tracisz tylko czas zeby go dogonic a w tym czasie zalozmy dwa hity albo wiecej zadasz:)
ja osobiscie lisa klepe bez buffa (tylko 28% kryta z eq) i bije go skrzydlami 28sr -8 um (smierci i potwora+4) a skile mam zasadzke P wirujacy m10 trujaca m7 i szybki g8.
S5 pozostanie w pamieci
Serpico body 65 sold SerpicoDag dagger 75 sold
S20 nowa przygoda
Serpico WP 85lvl sold
SerpicoDag/Saphiira pora isc przed siebie

PawelRulez

Professional

Occupation: Geodeta

• Send private message

6

Thursday, October 20th 2011, 9:20pm

Simki+9 kd +4, skile m8,9+, maska na trucie, omdlenie, jakiś blok się przyda i dasz radę :)
:15: Guerro 85lv+ Hermosa 70lv+ MIENCIEL 75lv Dryms 70lv+ Geodetka 75lv Tempesta 63lv+ Invecible 70lv+ Espanto 35lv+ :15:

Esperanciak

Intermediate

• Send private message

7

Thursday, October 20th 2011, 10:13pm

Skille proponuje mieć przynajmniej pod G. Na 70 lvl powinieneś już mieć siamese +9 ( koniecznie kd potwora +4) . Ważnym aspektem będzie omdlenie . Radzę mieć petardę lub naszyjnik / buty na omdlenie po 8% ( najlepiej omdlenie + PŻ , bo i liska siły nie można lekceważyć). Szybkość ataku też jest ważna więc powinieneś się zaopatrzyć w zieloną dużą potke . W czapce też radze mieć 8 szybkości ataku ( trucie masz w chmurze jak i w wirującym). Warto też zrobić roski na krytyka/przeszywke/atak/szybkość ataku. I taka uwaga ode mnie... polecam tego bosa bić na auto.
"Sfrustrowani małolaci są źli na to,że nic nie potrafią i bluzgają na tych,którzy coś robią... z tego się rodzi hejter... to jest groźne człowieku,tak słyszałem..."

8

Friday, October 21st 2011, 9:10am

ubijałem liska bez bufa ale bylo ciezko tylko ze konary juz miałem zrobione i skille g+.
Chcesz ubijać liska to matowe dużo tobie dadzą. Omdlenie mile widziane lecz nie jest to podstawą. Autoatak ODPADA! z tego względu że będziesz odpychać liska a lepiej przystopować i mieć go cały czas przy sobie i tak naprawde żadne roski ani zielone nie będą Tobie potrzebne wystarczy że obierzesz odpowiedznia taktyke. Polecam zacząć od szybkiego następnie zasadzka i znowu zasadzka, szybki po tej kombinacji zaczynamy truc! czyli najpierw wirek i po tym chmura! Z buffem powinieneś dać radę z simkami +9 KD+4. Mile widziana bransa z łez.

Tibulus

Trainee

• "Tibulus" has been banned

Occupation: Informatyk

• Send private message

9

Friday, October 21st 2011, 11:43am

Zgadzam się z opinią up. Owszem też sądzę, że nie trzeba używać potek zielonych i ros ale są one sporym ułatwieniem. Ja mam simy +9 3x kd+4, kolcza 8 speed ataku (nie wiem czy na tego bossa liczy się bon na nieumarłych, mam nadzieję, że ktoś odpowie na moje pytanie ;d) w tarczy 12 siły. Razem 13k pż, 18% kryta, 30 dt, 5% na omdlenie, brak trucia w eq, matowe oddane, skille: wirek G1, zasadzka M10, szybki M8, chmura M5, buff 32% i ładnie daję radę.
Candia :21: : Evideron 56lv (Body) OFF :jinno:
Phantos :24: : Grzesiek 70lv (Mental) OFF (Postać sprzedana) :jinno:
Phantos :24: : Eviterin 76lv+ (Dagger) ON :jinno:
Phantos :24: : EmoGirll 75lv+ (WP) ON :jinno:

• "Gladiator10.EnC" has been banned

Occupation: Uczeń.

• Send private message

10

Friday, October 21st 2011, 7:24pm

Skille g+ Simki+9 z Kd Potwora, Kryta, Powtórki+4 i oczywisie tyle hp, zeby nie zabijał na kryta.
( Nie pamiętam ile lisek bije;])
Oczywisie buffki 35% ale 31% Powinno starczyc ;]

Jak nie dasz rady to Proponuje kupic kask 5-8 Trucia. No chyba, że w skillach masz Trucie - a masz - to lepiej kupic maskę 8% Speed Atack ;]

Kupie na s9.

- Kupie Buty do 55Lv 5x bon ! (1. Hp + Miecze, 2. Hp + Dwuręka, 3. Hp + Sztylety.)

11

Saturday, October 22nd 2011, 4:03pm

Simki lub smocze dobre ,skille G1 najlepiej .
9 ogonów wali tak od 3 do 6k .
Truta , kryt , przeszywka , wartość ataku , zielona D i możesz go jechać ;p
a i rosy też mogą się przydać ;p

• Send private message

12

Saturday, October 22nd 2011, 9:57pm

Skille G
Simki+9 Potwór krytyk powtórka
13k hp starcza ale jak dostaniesz kryta(rzadko) to ded
maska na speed ataku
20% krytyka w eq / zielona potka
buff 31%
włączone combo
Chmury używaj tylko do zatrucia lisa, potem nie bo ma za długą animacje i bardziej się opłaca hitami walić

Zorganizuj sobie to i dasz rade ;)
Wygrałeś moją aukcje? Pisz PW na forum
Wszystkie konta - OFF

13

Tuesday, October 25th 2011, 9:04am

dodam od siebie jeszcze że na 80 lvlu jechałem zjawe bez poli i rosek czy zielonej. Nie wiem czy jest to jakiś super wyczyn w każdym razie moje eq wyglądało następująco: około 26% krytyka w eq + 42% buff, simki +9 (kd), certy oddane, 15% omdlenia w eq (i to musze przyznać że maska na 80 lvl +8 sprawuje się wszedzie dużo lepiej niż jakie kolwiek bonu do expa;p w grocie zamiast stalowej+9 z 20 na grota wole bić w czystym kapturku na 80 lvl - wiekszość mobow stoi), no i jakieś 13-14k pż mi starczało. Taktyka jaką stosowałem to najpierw szybki (P) po tym zasadzka (P), wirek (G2) i chmura (G7).
Jeśli chodzi o liska to bony na dt nie działają na niego
pozdrawiam