You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, October 17th 2011, 2:49pm

jak mocne musi byc eq/skile?

hej. wbilem ninja 70. i tu moje pytanie. jak wysoko musze miec skile i jakie mniej wiecej eq by ubic liska z buta? matowe nie oddane buffek 31%

Fiskusek

Beginner

Occupation: inżenierrr

• Send private message

2

Monday, October 17th 2011, 2:54pm

wiec tak matowe oddane musza byc buff 35% simki+9 skille g+
DanceMacabra :beer: lvl 61 Silne,Duchowe and Walniecie G ^^
Klasa:Mental :20: -Endurion Rlz :phatgrin: :lovemetin: (to nie znaczy ze jestem nałogowcem :P)
Gildia:Króliczki :mkay: Królestwo: :chunjo: Konik:Militar :kon:
Wygrałem przedmiot na aukcji pisz: gg: 6784006 :phatgrin: bądź w grze :>

• "Kalkowy" has been banned

Occupation: zbieram yangi myszką ;>

• Send private message

3

Monday, October 17th 2011, 3:05pm

Matowe koniecznie... simki +9 z kd skile zasadzka G+ wirujący G+ chmurka na wysokim M szybki G+. Eq sporo na omglenie w tarczy może coś do siły? Hm około 13k hp.
Nick: RuthlessBull (dagger) lvl: 71+ off :love:
Nick: KJB (wp) lvl: 55+ off/on
Gidia: xBLUSx
Królestwo: :jinno:
Serwer: :24:
Jak coś PW

Stan

Yakkosan - Piechur

• "Stan" has been banned

Occupation: Każdy dobry ;)

• Send private message

4

Monday, October 17th 2011, 4:06pm

Jak umiesz grać ninją to z bufem 30% i Zasadzką G + 2 x pod m9 + simkami 9 kd pod exp(powt/potw/szycie) dasz rade no i zielone poty (duze ) + comba na 2 i jedziesz

Serpico

Professional

Occupation: taki tam sobie jest....wazne ze hajs leci xD

• Send private message

5

Monday, October 17th 2011, 11:47pm

powiem ci jak ja go bilem na poczatku to nie mialem ani 2x G ani omdlenia...

skile m9 simki+9 z kd+4, i do tego dobry buff. pierwszego lisa jak klepalem to mialem skile na m9 i nie miaelm problemu zeby sklepac go. bywaly momenty ze nie wyrobilem sie ladnie na trutce i meczylem koncowke ale dawalem rade. jesli nie masz nic na trucie to wirek albo trujaca wostaw na koniec w serii zeby ci truta nie zeszla za szybko. co prawda skile na G+ i omdlenie bardzo ci ulatwia ale i bez tego mozna sobie poradzic:) jak nie masz matowych to proponuje zerknac do dzialu poradniki i zobacz jak zrobic potke na atak:) a jak masz slabego buffa to i mozesz na kryta sobie roski strzelic. Najlepsza rada jest taka. Idz zobacz jak ci idzie i wtedy ocen czego braklo:) czlowiek uczy sie na bledach przeciez:) i tak jak wyzej bylo powiedziane duzy zielony potek i nie odrzucaj lisa bo tracisz tylko czas zeby go dogonic a w tym czasie zalozmy dwa hity albo wiecej zadasz:)
ja osobiscie lisa klepe bez buffa (tylko 28% kryta z eq) i bije go skrzydlami 28sr -8 um (smierci i potwora+4) a skile mam zasadzke P wirujacy m10 trujaca m7 i szybki g8.
S5 pozostanie w pamieci
Serpico body 65 sold SerpicoDag dagger 75 sold
S20 nowa przygoda
Serpico WP 85lvl sold
SerpicoDag/Saphiira pora isc przed siebie

PawelRulez

Professional

Occupation: Geodeta

• Send private message

6

Thursday, October 20th 2011, 9:20pm

Simki+9 kd +4, skile m8,9+, maska na trucie, omdlenie, jakiś blok się przyda i dasz radę :)
:15: Guerro 85lv+ Hermosa 70lv+ MIENCIEL 75lv Dryms 70lv+ Geodetka 75lv Tempesta 63lv+ Invecible 70lv+ Espanto 35lv+ :15:

Esperanciak

Intermediate

• Send private message

7

Thursday, October 20th 2011, 10:13pm

Skille proponuje mieć przynajmniej pod G. Na 70 lvl powinieneś już mieć siamese +9 ( koniecznie kd potwora +4) . Ważnym aspektem będzie omdlenie . Radzę mieć petardę lub naszyjnik / buty na omdlenie po 8% ( najlepiej omdlenie + PŻ , bo i liska siły nie można lekceważyć). Szybkość ataku też jest ważna więc powinieneś się zaopatrzyć w zieloną dużą potke . W czapce też radze mieć 8 szybkości ataku ( trucie masz w chmurze jak i w wirującym). Warto też zrobić roski na krytyka/przeszywke/atak/szybkość ataku. I taka uwaga ode mnie... polecam tego bosa bić na auto.
"Sfrustrowani małolaci są źli na to,że nic nie potrafią i bluzgają na tych,którzy coś robią... z tego się rodzi hejter... to jest groźne człowieku,tak słyszałem..."

8

Friday, October 21st 2011, 9:10am

ubijałem liska bez bufa ale bylo ciezko tylko ze konary juz miałem zrobione i skille g+.
Chcesz ubijać liska to matowe dużo tobie dadzą. Omdlenie mile widziane lecz nie jest to podstawą. Autoatak ODPADA! z tego względu że będziesz odpychać liska a lepiej przystopować i mieć go cały czas przy sobie i tak naprawde żadne roski ani zielone nie będą Tobie potrzebne wystarczy że obierzesz odpowiedznia taktyke. Polecam zacząć od szybkiego następnie zasadzka i znowu zasadzka, szybki po tej kombinacji zaczynamy truc! czyli najpierw wirek i po tym chmura! Z buffem powinieneś dać radę z simkami +9 KD+4. Mile widziana bransa z łez.

Tibulus

Trainee

• "Tibulus" has been banned

Occupation: Informatyk

• Send private message

9

Friday, October 21st 2011, 11:43am

Zgadzam się z opinią up. Owszem też sądzę, że nie trzeba używać potek zielonych i ros ale są one sporym ułatwieniem. Ja mam simy +9 3x kd+4, kolcza 8 speed ataku (nie wiem czy na tego bossa liczy się bon na nieumarłych, mam nadzieję, że ktoś odpowie na moje pytanie ;d) w tarczy 12 siły. Razem 13k pż, 18% kryta, 30 dt, 5% na omdlenie, brak trucia w eq, matowe oddane, skille: wirek G1, zasadzka M10, szybki M8, chmura M5, buff 32% i ładnie daję radę.
Candia :21: : Evideron 56lv (Body) OFF :jinno:
Phantos :24: : Grzesiek 70lv (Mental) OFF (Postać sprzedana) :jinno:
Phantos :24: : Eviterin 76lv+ (Dagger) ON :jinno:
Phantos :24: : EmoGirll 75lv+ (WP) ON :jinno:

• "Gladiator10.EnC" has been banned

Occupation: Uczeń.

• Send private message

10

Friday, October 21st 2011, 7:24pm

Skille g+ Simki+9 z Kd Potwora, Kryta, Powtórki+4 i oczywisie tyle hp, zeby nie zabijał na kryta.
( Nie pamiętam ile lisek bije;])
Oczywisie buffki 35% ale 31% Powinno starczyc ;]

Jak nie dasz rady to Proponuje kupic kask 5-8 Trucia. No chyba, że w skillach masz Trucie - a masz - to lepiej kupic maskę 8% Speed Atack ;]

Kupie na s9.

- Kupie Buty do 55Lv 5x bon ! (1. Hp + Miecze, 2. Hp + Dwuręka, 3. Hp + Sztylety.)

11

Saturday, October 22nd 2011, 4:03pm

Simki lub smocze dobre ,skille G1 najlepiej .
9 ogonów wali tak od 3 do 6k .
Truta , kryt , przeszywka , wartość ataku , zielona D i możesz go jechać ;p
a i rosy też mogą się przydać ;p

• Send private message

12

Saturday, October 22nd 2011, 9:57pm

Skille G
Simki+9 Potwór krytyk powtórka
13k hp starcza ale jak dostaniesz kryta(rzadko) to ded
maska na speed ataku
20% krytyka w eq / zielona potka
buff 31%
włączone combo
Chmury używaj tylko do zatrucia lisa, potem nie bo ma za długą animacje i bardziej się opłaca hitami walić

Zorganizuj sobie to i dasz rade ;)
Wygrałeś moją aukcje? Pisz PW na forum
Wszystkie konta - OFF

13

Tuesday, October 25th 2011, 9:04am

dodam od siebie jeszcze że na 80 lvlu jechałem zjawe bez poli i rosek czy zielonej. Nie wiem czy jest to jakiś super wyczyn w każdym razie moje eq wyglądało następująco: około 26% krytyka w eq + 42% buff, simki +9 (kd), certy oddane, 15% omdlenia w eq (i to musze przyznać że maska na 80 lvl +8 sprawuje się wszedzie dużo lepiej niż jakie kolwiek bonu do expa;p w grocie zamiast stalowej+9 z 20 na grota wole bić w czystym kapturku na 80 lvl - wiekszość mobow stoi), no i jakieś 13-14k pż mi starczało. Taktyka jaką stosowałem to najpierw szybki (P) po tym zasadzka (P), wirek (G2) i chmura (G7).
Jeśli chodzi o liska to bony na dt nie działają na niego
pozdrawiam