You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

1

Thursday, May 5th 2011, 9:31am

Jaka Klasa Postaci Najlepsza PvP ?

Witam zamierzam Zroic Postac wyłącznie PvP !
bedzie ona miała lvl 75 nie wiekszy do tego 4 skille G-P
eq bedzie bardzo , bardzo dobre ;)
i teraz moje pytanie brzmi dagger ? moze body ? a moze heler ? a BM ?
proszę aby wasze wypowiedzi były dobrze uzasadznione i prosilbym o wypowiadanie sie doswiadczonych graczy ! :)
...

kogut125

Ronin - Najemne ostrze

Occupation: Student

• Send private message

2

Thursday, May 5th 2011, 9:45am

Po prostu zrób te 4 postaci na tym privie i sam będziesz wiedział ^^
Obstawiam daggera albo BMa, którzy każdego niszczą na 3-4 skille, praktycznie żadnej filozofii, bo osobie pytającej "co lepsze" chyba właśnie taka postać jest potrzebna ^^
Ale nie zaszkodzi przypomnieć, że każda postać jest dobra w pvp przy "bardzo , bardzo dobrym" eq ^^
P.S. Ale z dwóch poleconych przeze mnie postaci prostszy jest BM, bo po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że daggerem można nie trafiać skillami, albo co częste- trafiać tylko pojedynczy wirek (chociaż to zazwyczaj wystarcza)

3

Thursday, May 5th 2011, 9:51am

Hmm, Body jest mocny jak ma mnóstwo przeszywki. Dagger, jeśli trafi skilami to zazwyczaj składa na serię, BM no wiadomo potęga :) Nie dość że ochronka to jeszcze duch, ale przy przeszywce pada no i w pvp gdzie sie nie używa potów żadnych też wymięka... Healer jak ma absy to czołg, nie do zniszczenia xD Co dostanie to 3k z wira zalaz uleczy i walnie z rzutu za 5k xD i tak co chwila. Wybór należy do Ciebie.
Jeśli wygrałeś/łaś moją aukcję pisz gg: 35887789 :w00t:

DjMilko

Trainee

Occupation: uczeń

• Send private message

4

Thursday, May 5th 2011, 9:56am

Każda z tych postaci wymiata w pvp. No ale trzeba dobrze umieć grać.

Witeczka

Beginner

• Send private message

5

Thursday, May 5th 2011, 9:58am

Ja osobiście polece szamana smoka, zrobić talika, strzelaka, skowyt i pomoc. I nawet Bm pada :) na smoka niema mocnych jak ma dobre eq :)

Gracjan94

Professional

Occupation: Student

• Send private message

6

Thursday, May 5th 2011, 10:04am

BM jest najlepszy do pvp, kazdego zlozy! Mojej wypowiedzi nie będę uzasadniał bo jak zrobisz BMa to dojdzie kolejna postać która będzie mnie składać :P

Narwhals

Yatoihei - Najemnik

• Send private message

7

Thursday, May 5th 2011, 10:04am

Ja polecam healera. 45% abs + tarcza i leczenie na g+. Wtedy to przeciwnik nie będzie nadążał ze zbijaniem hp bo on Cie za 2k, a Ty heal 3k.
JEŚLI WYGRAŁEM/WYGRAŁEŚ/AŚ PISZ:

GRA: GustavoFring, PhotoBucket
GG: 6186233
FORUM
SAMOS

Sprzedam/Wymienie
Stal sura+9 2000 hp,10% strzały, 10% noże, 10% błyski, 6% cs,
Zbroja sura 48+9 kd+4 1.5k, 15% magia, 30 atak, 10 dzwony, 5% PE,
Zamkowy+9 czysty,
Stal+9 woj czysta,

Kupię:
Rogowy+8

o0Rafal0o

Yakkosan - Piechur

• "o0Rafal0o" has been banned

• Send private message

8

Thursday, May 5th 2011, 10:05am

Ja ci powiem ze szaman smok jest najlepszy :) Majac 70 lvl strzelak G10 skowyt G1 latajacy m10 pomoc m8 skladam bez problemu 86lvle... Majac tylko 30 na sztylety i budde skladam daggera 3x P a gdy zaloze 60 miecze + sokol nno to klade z latwoscia metali 90 lvl z trytonem lub z parta gdy zaloze eq na 2 reke ;] Mam jedynie problem z bodym ktory moze przy takim abs ma niewielkie hity lecz w polaczeniu z berkiem potrafi sporo z nich zabrac... A i jeszcze problemem jest BM ktorych w wiekszosci i tak klade majac 37 magie 10 luda i 17k hp... Lecz taki BM majacy sporo HP bez pro eq jest i tak trudnym przeciwnikiem.

Dlaczego smok? W PvP majac 3 offy jest to swietna klasa... Healer teoretycznie jest lepszy lecz jak wiemy wszystko zalezy od eq. Walczylem z healerami " w zwarciu" Gdzie stalismy w miejscu i rzucalismy tylko skille i za kazdym razem wygrywalem. Trzeba tylko wyczuc moment aby uzyc strzelaka i kazde pvp wygramy. Do tego smok jest lepszy na wojny :) Dlaczego chyba kazdy wie... Kazdy skill atakuje wiecej niz jeden cel, talizman takze atakuje kilka celow lecz musza byc bardzo blisko siebie. Na wojnach zazwyczaj stoi sie w grupach bo trudno taka grupe polozyc taki smok uzyje strzelaka skowytu i piekne combo pojdzie. Potem jakis woj z duchowego lub wira dobija i spora liczba osob dednie :)

Dlatego polecam smoka ^^ Nie ma lepszej klasy do PvP wedlug mnie!

//Edit

Ja polecam healera. 45% abs + tarcza i leczenie na g+. Wtedy to przeciwnik nie będzie nadążał ze zbijaniem hp bo on Cie za 2k, a Ty heal 3k.

Nie wiem czy walczyles kiedys healerem z dobrym smokiem :) Healer leczy te 3k... Lecz vs smok ciezko ma. Ja ze strzelakiem G8 wale tyle samo co healer leczy... Do tego skowyt ma mocniejsze dmg od pozostalych skilli healera a latajacy prawie ze zawsze trafia :) Na magie nie zalozy tak jak mowisz 45+ abs ;] Bo maksymalny abs to 50% + rosa ; ) Gdzie stal +9 daje 20% a o taka raczej ciezko ;]

This post has been edited 1 times, last edit by "o0Rafal0o" (May 5th 2011, 10:10am)

Narwhals

Yatoihei - Najemnik

• Send private message

9

Thursday, May 5th 2011, 1:07pm

To już jest ciężko powiedzieć co wybrać bo to tak jak z abs i 10 na ludzi. Smok ma może i większy dmg, ale heal więcej może ustać dzięki leczeniu, dodatkowo smok ma pomoc, a heal omdlenie i tu też jest pewien wybór. NNO czy abs bo mało osób ma smoczą tarcze+9 nno. To już zależy od eq, umiejętnośći gracza i najważniejsze czyli szczęścia bo temu wejdzie krytyk, omdlenie czy jeszcze inna rzecz.
JEŚLI WYGRAŁEM/WYGRAŁEŚ/AŚ PISZ:

GRA: GustavoFring, PhotoBucket
GG: 6186233
FORUM
SAMOS

Sprzedam/Wymienie
Stal sura+9 2000 hp,10% strzały, 10% noże, 10% błyski, 6% cs,
Zbroja sura 48+9 kd+4 1.5k, 15% magia, 30 atak, 10 dzwony, 5% PE,
Zamkowy+9 czysty,
Stal+9 woj czysta,

Kupię:
Rogowy+8

Occupation: ucze sie

• Send private message

10

Thursday, May 5th 2011, 6:20pm

A Archer ? moim zdaniem archer jezeli bedziesz mial ,, bardzo dobre eq,, niemusisz zarabiac polecam archera 75 lv kruk um 15+ spokojnie zrobisz na +9 niezapominajcie że archer tez sie liczy w pojedynkach 1;1 trujaca dobrze rozwinieta prawie kazdego otruje do tego 4 skile atakujace ciezko taka serie wytrzymac duza szybkoc ruchu w pvp masz ,, przywilej do uciekania'' przed skilami na wojny tez bedzie kosa bo kto na archera by abs zakladal jak ich z 3 na serwie ?;) pomysl nad tym pozdro :)

o0Rafal0o

Yakkosan - Piechur

• Send private message

11

Thursday, May 5th 2011, 10:08pm

Archerowi dlugo sie laduja skille ;] Do tego ludzie eq pod grote v2 robia i abs na strzaly maja ^^

Occupation: ucze sie

• Send private message

12

Thursday, May 5th 2011, 10:17pm

dlogo ladujace skile to nie problem bo wiekszosc padnie na serie a z tym eq pod grote to prawda ale ludzie lekcewarza archerow bo jest ich malo pewnie 50% z nim walczacych nawet niepomyslala by zeby zalozyc takie abs ktore maja pod expa ;p

• Send private message

13

Thursday, May 5th 2011, 11:13pm

Quoted

Do tego jak sam wspomniales na szamana nikt prawie nie wklada KD oraz nie kupuje tarczy smoka ;]

A wiesz dlaczego tak jest? Bo nie ma takiej potrzeby, nawet i bez tego smoka łatwo złożyć.
(mówię o normalnych graczach, nie o maniakach wydających całą wypłatę rodziców na IS)

Seagarave - ARCHER - S1 - OFF

Jeżeli wygrałeś moją aukcję lub ja wygrałem Twoją, zgłoś się na PW bądź GG: 12062655

o0Rafal0o

Yakkosan - Piechur

• Send private message

14

Friday, May 6th 2011, 9:37am

Quoted

Do tego jak sam wspomniales na szamana nikt prawie nie wklada KD oraz nie kupuje tarczy smoka ;]

A wiesz dlaczego tak jest? Bo nie ma takiej potrzeby, nawet i bez tego smoka łatwo złożyć.
(mówię o normalnych graczach, nie o maniakach wydających całą wypłatę rodziców na IS)

Ym nie wiem jak ty... Lecz ja mam na smoku prawie ze cale eq wybonowane a nigdy nie wlozylem sam ani jednego bonu :) Jedni potrafia zarabiac nie wydawajac na bonowanie EQ a inni tego nie potrafia i lataja z niczym ;]

• Send private message

15

Friday, May 6th 2011, 10:24am

Quoted

Jedni potrafia zarabiac nie wydawajac na bonowanie EQ a inni tego nie potrafia i lataja z niczym ;]

Dodaj że Ci którzy na takie EQ zarabiają w grze spędzają przy niej 27/24h ;)

Jeżeli wygrałeś moją aukcję lub ja wygrałem Twoją, zgłoś się na PW bądź GG: 12062655

16

Friday, May 6th 2011, 10:43am

Quoted

Jedni potrafia zarabiac nie wydawajac na bonowanie EQ a inni tego nie potrafia i lataja z niczym ;]

Dodaj że Ci którzy na takie EQ zarabiają w grze spędzają przy niej 27/24h ;)
Czlowiek wie co gada:) i racja ze szaman niestety zbyt pro nie jest, i zadko mozna spotkac kd na szama, a tarcz smoka +9 jest pewnie duzo mniej niz sokolo nno:) jak dla mnie dagger, ewentualnie bm bylby dobry, ale chyba jednak dagger, exp rowniez jest w miare, polecam

17

Friday, May 6th 2011, 12:42pm

Ja myślałem, że dlatego że szamanów 2-3 na server jest, ale dobra. ; p

Najlepszy wuj body z aurom miecza, bo zabiłem bma 39 z srebrnym +9 swoim body 46 z aurom na m4. :mkay:

• Send private message

18

Friday, May 6th 2011, 1:11pm

Kelly, nie musisz sobie robic jaj... w sumie body najgorszy nie jest.

Archerx322

Trainee

Occupation: ...

• Send private message

19

Friday, May 6th 2011, 6:13pm

Po prostu zrób te 4 postaci na tym privie i sam będziesz wiedział ^^
Obstawiam daggera albo BMa, którzy każdego niszczą na 3-4 skille, praktycznie żadnej filozofii, bo osobie pytającej "co lepsze" chyba właśnie taka postać jest potrzebna ^^
Ale nie zaszkodzi przypomnieć, że każda postać jest dobra w pvp przy "bardzo , bardzo dobrym" eq ^^
P.S. Ale z dwóch poleconych przeze mnie postaci prostszy jest BM, bo po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że daggerem można nie trafiać skillami, albo co częste- trafiać tylko pojedynczy wirek (chociaż to zazwyczaj wystarcza)

Najgłupsze co słyszałem żeby porównywać polski do privu :)
Na priv masz inne bony eQ i na kazdym privie inna postać jest lepsza :)

Proponuję Ci healera kd i abs nie ma przeważnie nikt a na BMa miecze + na magie i nic Ci nie zrobi
tak samo archer na 75 lvlu chodzą do groty i dt i mają butki % na strzały
Woj kazdy ma abs i kd woja :)
Więc healera polecam troche abs + int leczenie ma G i jesteś maszyna do zabijania 8o

20

Friday, May 6th 2011, 7:28pm

Kelly, nie musisz sobie robic jaj...

To mój imicz dziecka neo. :D

A tak na poważnie to najlepsza postać do pvp to Homo sapiens sapiens (człowiek MYŚLĄCY) + syn prezesa/pełnoletni wolny użytkownik portfela, klasa tu nie gra roli.

This post has been edited 2 times, last edit by "NedKelly" (May 6th 2011, 7:31pm)