You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, June 26th 2010, 11:02am

Loch Małp I Drop Kamieni Duchowych

Witam mam 54lvl mentala z 470 defa i chciałbym sie dowiedziec do jakiego mam isc lochu na bossa normalnego czy trudnego i jaka jest droga do niego. Z gory dzx :)
Monastyr

2

Saturday, June 26th 2010, 11:40am

Jest na forum opcja szukaj... ale żeby ci było łatwiej to wejdź w Poradniki i tam masz temat Loch Małp - łatwy - normalny - trudny opisane wszystko co i jak !!

ZAPRASZAM DO KUPNA MOICH ITEMÓW!!
ninja dagger 80 OFF

3

Saturday, June 26th 2010, 11:46am

Ty masz tyle defa z silnym?

Ja bym ci polecał normalny, bo w trudnym nie masz szans wybić obstawy z tak małą ilością defa, a bez wybijania jej nie dasz rady zabić lorda. Także tylko normalny bo on występuje bez obstawy. Tyle że drop kamyków będzie słabszy.

4

Saturday, June 26th 2010, 11:48am

Siema drogi do małp są w poradnikach jak się nie mylę ;)
Przy takiej ilości defa na bosie trudnych raczej nic nie zdołasz tam potrzeba 700+ Czyli 61lv mental lub wiekszy na 65lv z lorda <trudny> juz nic nie dropi czasem.. ziolo ;)
A na średnich małpach boos jest łatwy do ubicia mało potworków wokół niego i dropi z niego kamienie również ale nie wiem na jakim LV

Occupation: Nicnierobieniowicz

• Send private message

5

Saturday, June 26th 2010, 11:48am

Nie dasz rady lordowi z trudnego, a w normalnym nie będzie dropić...
KUPIĘ NA S1:
CZARNĄ SZATĘ+8 CZYSTĄ

6

Saturday, June 26th 2010, 11:49am

Jeszcze nie mam helmu wiec bedzie wiecej tego defa i 14k pz
A i gdzie jest ten poradnik z droga bo tu cos znalezc to masakra
Monastyr

7

Saturday, June 26th 2010, 12:09pm

ja Ci radze pojsc do trudnego lochu z buffem :))
jesli bedziesz mial no zelaka+9 (65defa) to bedzie 535 defa wiec z buffem dasz rade

droga :
http://www.youtube.com/watch?v=atB0JMl-m5k
Ja bym nie jechał jeszcze taki pedałek takashi wyskoczy z nożem i powie "DAWAJ PASY JAK CHCESZ ŻYC #!@#!@"

hahaha

8

Saturday, June 26th 2010, 12:12pm

ja Ci radze pojsc do trudnego lochu z buffem :))
jesli bedziesz mial no zelaka+9 (65defa) to bedzie 535 defa wiec z buffem dasz rade

droga :
http://www.youtube.com/watch?v=atB0JMl-m5k

I to jest odpowiedz o jaka mi chodzilo dzienki :)
Monastyr

9

Saturday, June 26th 2010, 12:19pm

Taaaak, kurde z buffem i co jeszcze? moze jeszcze 15 innych osob. Niedosc ze ciezko tam ustac samemu to ma biegac na 2 konta?
Z tym deffem mozesz zapomniec o trudnym. Osobiscie kolegi WP smigam (bodajze 550+ deffa) 61 lvl postac specialnie robiona na drop ziola, medali i kamykow. Skile standardowo ostrze wir zbroja. Na 61 dziala tam strach, wiec w razie "afk'u" albo poprostu jak wolisz lurowac sam z siebie odpalasz strach i po klopocie :) Aby dobra bron potrzebna i nie przesadzac z lurem bo i tak siekaja 300+

NightMare993

Professional

Occupation: Informatyk ? :(

• Send private message

10

Saturday, June 26th 2010, 1:39pm

Dałem rade bodym na 61 z około 560 Defa, więc nie trzeba 700+ ;] Dobra taktyka i bron to i 500 starczy : ]
Sygnatura wycięta - Ascoran

11

Saturday, June 26th 2010, 3:19pm

ja juz teraz samego bossa trudnego bije 35 lvl bodym a obstawe sura 71. Wiec tylko rib+9 sie mi przyda reszta jest nie potrzebna
Monastyr

Hiermasz

Beginner

• Send private message

12

Saturday, June 26th 2010, 3:27pm

ym, dasz radę. na bossie w trudnym lochu dropią k. duchowe?..

PONTIAC

Beginner

• "PONTIAC" has been banned

Occupation: Uczeń klasy 6 (po wakacjach), pracuję u wujka za kasę w ogrodzie, chodzę z dziewczyną do parku, kina itp.

• Send private message

13

Saturday, June 26th 2010, 3:28pm

A ty te 470 z silnym? jak tak to słabo. Ja bym radził iść na średniego ale tam szansa na kamyk to 20-30% ;/ sam chodziłem moim 50lv z eq+9 bodym i dopiero za 9 razem dropł mi kamyk. więc żeby coś wydropić z chodzącej małpy oprócz ziółka to radzę dużo logać sie na inne ch
Xaar kpi sobie z nas
Team banuje nas
GF naznacza ... nie mam rymu ??( . Xaar i Team. Dedyk dla was. :gryzie:

Waszka

Intermediate

Occupation: Mechatronik

• Send private message

14

Saturday, June 26th 2010, 4:21pm

@UP
Lord Małp

@topic
Hmm... Ja swoim mentalem ( 52lv, 10k PŻ, 531 defa ) nie daje rady w komnacie bossa.
Chyba, ze opracuję jakąś taktykę to ją tu zamieszczę ^^

Pozdrawiam 8)

15

Sunday, June 27th 2010, 9:30pm

Tak widzę, że rozmawiacie o lochach i małpach to ja zapytam do którego lvl dropia medale w normalnym lochu i czy iść na 52 lvl do trudnego czy normalnego lochu ?

16

Sunday, June 27th 2010, 11:42pm

Na 52 nie dasz rady w trudnym lochu

17

Sunday, June 27th 2010, 11:57pm

to na 52 do normalnego lochu po medale chodzic ?

Ollo13

Trainee

Occupation: Uczen

• Send private message

18

Monday, June 28th 2010, 12:00am

ja wp z 535 defa i marnym ostrzem m6 na 61 jest mi ciezko przezyc jak wjezdzam do komnaty zeby ustac i dlatego uzywam strachu a ze ty nie masz bonu z ostrza ani strachu bedzie ciezko jezeli nie masz mocnego riba i % na zwierzaki aby wszystko szybko ladnei wybic i zabic lorda a co do normalnego lochu to sie ne iwypowiem bo tam nei chodzilem ale z pewnascia dasz rade tylko nei wiadomo jaki bedzie drop raczej marny
@up jesli chcesz medale dla siebei na np boja czy mili to najlepiej zrobic postac 22 lv i do latwego jechac no chyba ze chcesz sprzedawac ale jesli dasz rade to w komnacie przed bossem jest mniejsza i caley spot od razu sie ni rzuca to mozna mniejsze grupki lac

This post has been edited 1 times, last edit by "Ollo13" (Jun 28th 2010, 12:03am)

19

Monday, June 28th 2010, 12:03am

to na 52 do normalnego lochu po medale chodzic ?
Dobij 55 i do trudnego . W tym średnim za bardzo nie ma po co siedzieć ja bym wolał wbić te 3 lvl i trzepać kasiore w trudnym :)

Ollo13

Trainee

Occupation: Uczen

• Send private message

20

Monday, June 28th 2010, 12:09am

no 3 lv raczej go ne izbawia chyba ze ma jakies eq na 54 lv to tak zawsze moze 55 wbic w trudnym jakby nie padal tak jak mowilem w okraglej komnacie przed bossem tam i podropic i poexpic mozna