You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 29th 2012, 8:25pm

Najlepszy sposób na zarabianie

Witam! Postanowiłam zagrać od zera na nowym serwerze (s.26), zawsze grałam szamanką, ale tym razem chciałabym pograć postacią której nie musiałabym robic osobnego dropa. Najprawdopodobniej zagram wojem bodym (zastanawiam się tez nad surą wp ale jakoś nie przepadam za surą...). Chciałabym dowiedzieć się kiedy się zatrzymać i gdzie zarobić na eq/zrobić skille , podkreślam , że gram od zera więc żadnego eq na początek nie będę miała. Z góry dzięki za rady :)

erykas94

Trainee

• Send private message

2

Monday, January 30th 2012, 2:36am

Początkowo możesz iść na niedźwiadki po wbiciu kilku lvl aby dropnąć żółci kilka, sprzedać je i zrobić eq do +6. Potem na jakimś 15lvl lecisz po jednej grupce w m2 i dropisz kawałki klejnotów i zepsute zbroje. Do lochu myślę że się nie opłaca i za to najlepiej iść na best specjalistę na dolinę i bardzo szybko można dropnąć fms'a , jelonka. Możesz powoli expić bijąc po 1 grupce na ezotach słabszych i rib nie jeden pewnie wleci bo wolno się na nich expi. Na 35lvl zrób boja i bij metki zazdrości w m2, zawsze to ku wleci jakieś i przeczytasz aure lub berka, lub kd +3/+4 które zaczniesz masowo sprzedawać. Potem już kupujesz lub robisz lepsze eq tak samo skille to lecisz na metki cienia tylko tam nie jest tak łatwo i trzeba mieć lepsze eq, ale za to drop z nich jest ciekawszy :)
Możesz też kupić rekawice dropa i dropić leki + na zarażonych na sohan przy samym początku mapki. Wracając do 30lvl możesz również łowić rybki i otwierać je sprzedając małże lub iść do świątyni i kopać rude a potem przetapianie i sprzedawanie przetopów. Potem to już raczej pójdzie ci łatwo z znalezieniem dobrej metody zarobku np takie metki diabła na sohan które są łatwe do ubicia i łatwe do znalezienia :) Jeśli to mało to napisz a podam więcej możliwości bo jest ich mnóstwo ale dużo przed tobą bo zaczynasz od zera. Pozdrawiam :)
S1 - Woj Mental LVL 71+ ON

Gildia: brak
GG: (pisz na pw)

AsharD

Professional

• Send private message

3

Monday, January 30th 2012, 7:55am

Kolega UP juz duzy wyjasnil, ale moze ja tez cos dorzuce od siebie, sa to sposoby, ktore nie wymagaja raczej uzerania sie z "ksujami":
-42lv - dropienie ks klatw / ogonow weza z +
W 3 godz z 2x dropem mialem 5-20 ks klatw / w 3godz mialem 1-4 ogonkow +
eq na dropie nie jest oszalamiajace.Mam tam tylko smoczke +4 1,5k pz fms +9 sr 26 zelaka 8 i ebo 7. Buffek 2x 25% i na niskim lvlu to wystarczy.
-54lv-Nie weim jak to teraz bedzie, ale jak jeszcze ceny byly troche nizsze to mozna bylo swietnie zarobic z dropu broni i kasy na 1 pietrze dt.Teraz dojda pamiatki, ktore dropia jak glupie, a ceny juz bede konkretne.
-54-61lv - Bilem metki 50 na dt. Ja to robilem na 61lv, gdyz wczesniej eq mi nie powazalalo, a na 61 z tarcza mozna je bic z palcem w nosie jak to sie mowi. z 2x dropem mialem ku z 3/4 metkow. Kamol srednio co 60 metinow. Plotna + i leki + dropily jak glupie.
s25
Vernin - Dagger 75lv SPRZEDANY
Ashar - WP 54lv SPRZEDANY

s26
Brzuszek - Body 71lv SPRZEDANY
AsharD - WP 47lv SPRZEDANY
1Second - Dagger 53lv OFF
Nysilo - Błyskawica 70lv

DawcaOrganów

Professional

Occupation: nolife

• Send private message

4

Monday, January 30th 2012, 8:22am

ja bym ci radził z jakimś zebranym z ziemi eq szybko wbić na bo/w v1 54 lvl przy okazji bufka do 2m i wtedy jedziesz na metki diabla z ktorych (zwlaszcza z 2x dropem) drop jest konkretny. jak juz jako takie eq zrobisz to idziesz do lochu małp do lorda a tam medale lecą że shock a potem jak wbijesz 61+ to już będziesz wiedziała jak zarabiać ;)

Pozdrawiam

5

Monday, January 30th 2012, 7:08pm

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie- zaczęłam się teraz zastanawiać jaka postać będzie lepsza pod metki 45/50/55 body czy mental? Body szybciej ubije ale mental nie potrzebuje takiego dobrego eq żeby ustać. Jak sądzicie ?

erykas94

Trainee

• Send private message

6

Monday, January 30th 2012, 10:11pm

Polecam bodego bo nie tylko metka szybko wybijesz ale też uciążliwe moby które respią z metka. Co prawda zawadiaki z metków cienia są mocne dla bodego ale przynajmniej szybko ich ubijesz a mental by się ślimaczył z ubiciem mobów i z powrotem biciem metka :)
S1 - Woj Mental LVL 71+ ON

Gildia: brak
GG: (pisz na pw)