You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, May 12th 2013, 1:13pm

Grafika

Witam. Mam problem z grafika na niektorych mapach w metinie. Pokaze przyklad

Scren z mapy m2

Problem tkwi w tym ze nie na wszystkich mapach gra nie moze mi ladowac tekstur ( pustynia ,pieklo , m2 ) na pozostalych mapach wszystko jest ok.

Robilem zeinstalke metina nic nie pomoglo. Moze ktos wie co zrobic ?
Nie handluje z plebsem z nwo wiec nie zakladajcie nowych kont i nie piszcie na pw ze jestes calkiem innym graczem niz w rzeczywistosci bo nie moge wyrobic ze smiechu jak widze osoby ktore dla wirtualnych itemow zrobia doslownie wszystko... :-)

Na wetar sprzedam:
Quliny +8 2k pz 15 miecz 10 sztylet 10 krytyk
Wisior z lez +9 1500 pz 15 miecz 15 sztylet
Bialko+9 10 ludzie 15 magia 5 szycie
Duchowa +9 1500 pz 10 do pz 10 strzaly 50 wartosc ataku z kd +4
Masz ciekawe itemy ? Pisz pw :-)

This post has been edited 1 times, last edit by "eMoesha" (May 12th 2013, 1:17pm)

Occupation: Obieżyświat.

• Send private message

2

Sunday, May 12th 2013, 3:45pm

Standardowo.

Przeinstaluj sterowniki do karty graficznej, niekoniecznie te najnowsze. Przeinstaluj też Directx' a, ale nim weźmiesz się za to wszystko zmień w opcjach gry opcję GPU na CPU lub na odwrót.

Bumblebe

Beginner

Occupation: Uczeń.

• Send private message

3

Monday, May 13th 2013, 1:37pm

Hej, miałem tak samo. Zmieniłem po prostu grafikę z CPU na GPU czy odwrotnie i mi pomogło ;) Spróbuj tak zrobić, a jeśli nadal nic, to nie wiem co może być przyczyna tego błędu.

Laburra

Super Moderator Forum, Redaktor Wiki, Redaktor Naczelny Magazynu

Occupation: artystka

• Send private message

4

Monday, May 13th 2013, 4:17pm

Temat był wielokrotnie poruszany, zamykam.

Opiekuję się: Feyrah, Kenzą, Threarem
Widzisz błąd/brak na wiki? Śmiało pisz na PW.
#WJ / #HV