You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Wednesday, February 16th 2011, 2:14pm

wracając do yangów ,juz czas aby w końcu zmienili ten limit yang 2kkk.Na dzień dzisiejszy juz mało co sie kupi w tej cenie ,przez te limity tylko oszusci zrabiają bo kupujesz z w ciemno jakies potki po 999.999.999 a w koncu gosciu sie loga i nie masz ani itemu ani yangow.SKORO ADMINISTRACJA GRY ZEZWALA NA TO ABY YANGI BYLY DOSTEPNE NA ALLEGRO I NIC Z TYM NIE ROBI TO PORA ZMIENIC LIMIT YANG W PLECAKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Santonia

Team Manager

Occupation: programist(k)a

• Send private message

22

Wednesday, February 16th 2011, 3:09pm

eco - wyjaśniłam Ci skąd wynika stan Twojego portfela i doskonale wiesz, że to nie błąd tylko niefortunne zakupy (skoro już chcesz tutaj dyskutować).
Ze wszystkich sprawdzony przeze mnie przypadków cudownego zniknięcia yang, może 3% to był faktyczny błąd - reszta to zakupy, kradzieże, yangarty itp.
Jeśli u kogoś wystąpił błąd i zbugowało postać w wyniku przekręcenia się licznika, to jest to po prostu naprawiane (i to osobiście przeze mnie).
Każdy inny przypadek należy traktować jako czynnik ludzki (czyli tak jak wymieniłam, zakupy, kradzieże, yangarty).
Co do niezapowiedzianych restartów? Gdy na jakimś serwerze działa tylko jeden kanał, to GF restartuje serwer w celu podniesienia pozostałych kanałów i udrożnienia serwera - więc to przypadki sporadyczne.

Pamiętaj!
Yangi dostępne na portalach aukcyjnych w większości są pozyskiwane ze stron phishingowych, wyłudzeń na podszywki, nakłaniania do przetestowania "nowych bugów" oraz masowych kradzieży.
Kupując yangi stajesz się współodpowiedzialny za sposób ich pozyskania przez sprzedawcę.

Gameforge, Teamowcy to ludzie :love: