You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, January 20th 2011, 10:21pm

Brak polaczenia z serwerem

Witam jak widzicie mam blad polaczenia z serwerem czytalem te wasze poradniki ale to nic nie pomoglo probowalem wielu rzeczy takich jak reinstalowanie metina2.Internet mi dziala wysmienicie mam 1mega z multimedi wszystko inne mi dziala oprocz metina2.Przed formatem systemu wszystko pieknie ladnie dzialalo a teraz zrobilem format i wszystko sie rozpadlo nie chce mi sie ten metin2 wlaczyc tylko ten blad wyskakuje prosze o pomoc wypowiadajcie sie tu badz na moim gg:2368147 dzieki za pomoc z gory jeszcze jedno lagow to nie mialem bo mialem wszystko powylanczane gg skype antivirusy itp
Serwer 17 Jinno Sura 75LvL

Nieznany22

Trainee

• Send private message

2

Thursday, January 20th 2011, 10:39pm

Powiedziałbym że może Ci antywirus jakiś blokuje ale mówisz że masz wyłączonego. Hmmm.... A próbowałeś patchować metka przez PatchUpdater ? ( Kurczaki ) .

3

Friday, January 21st 2011, 6:22pm

To powylaczac karty graficzne itp a z tym patchuptader to mozesz wyjasnic?

Occupation: Ubijam pająki w v2 :D

• Send private message

4

Friday, January 21st 2011, 9:38pm

Masz odblokowanego metina w zaporze? Coś blokuje metinowi dostęp do neta.
Nick: "NiedoStepnY0":reg:Serwer: "Deimos" :19: Królestwo: :shinsoo: Gram: Wojem body 8) Lvl: 71 ;] Gildia: BlueTeam :phatgrin:

Madi90

Professional

• Send private message

5

Friday, January 21st 2011, 9:46pm

PATCHUPDATER - W folderze gdzie masz zainstalowanego Metina masz tam go. To jest taka ikona z kurczakami. Odpalasz ja i ci sie patchuje ;).

wymienie kd na wiekszosci serwow za itemy/ yangi na solarze pw
:24: laweczka OFF
:25: Mooorka OFF
s.26 mLkr :jinno: :pump:

6

Saturday, January 22nd 2011, 9:56pm

Patchowem i nic nadal nie chce sie wlaczyc serw to co mam w koncu robic pomozcie a z ta zapora mozesz wyjasnic?

Nieznany22

Trainee

• Send private message

7

Saturday, January 22nd 2011, 10:13pm

Może nie zezwoliłeś Metinowi na dostęp i nie połączy Cie z serwerem. O to chodzi w tej zaporze że jak włączasz Metina powinno CI za pierwszym razem wyskoczyć okno czy Zezwalasz na dostęp i tam powinnieneś zaznaczyć tak. A jak wziąłeś nie to Cie nie połączy... Jeśli nic nie zdziałasz sprubój jeszcze raz zrobić formata...

8

Saturday, January 22nd 2011, 10:18pm

Bo jak mi nie chce polaczyc to wychodze z gry i mi sie nadal sciaga metin2 torent i ciagle jest sedowanie i czekalem 2h i nic nadal seduje to powylaczac te karty graficzne itp? to wezcie mi pomozcie i piszcie mi na gg :2368147

Nieznany22

Trainee

• Send private message

9

Saturday, January 22nd 2011, 10:23pm

Jak wyłączyć karty graficzne? Chodzi głównie o antywirusa i zapore systemu windows. Jeśli masz System Windows 7 to polecam sprubować uruchomić jako Administrator... klikasz na Metina prawym myszki i klikasz uruchom jako Administrator. Tak to nie wiem co można Ci jeszcze doradzić. Na gg raczej nikt do Ciebie nie napisze niestety. Jeśli to nic nie da to tak jak wyżej Ci już napisałem zrób jeszcze raz formata...

10

Sunday, January 23rd 2011, 9:56pm

Format nic nie pomoze bo robilem to co mozna zrobic?

Igrek

Emeryt

Occupation: kreta

• Send private message

11

Sunday, January 30th 2011, 5:28pm

Zamykam z powodu przedawnienia
Sygnatura wycięta - Limka.