You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 3rd 2013, 4:01pm

Czarny ekran w dt

Witam. W dt czasami doskwiera mi czarne tło. Np na królu. Jak sb z tym poradzić ?
Parametry:
-windows8
-ram 8gb
-precesor AMD FX(tm}-4100 Quad-core 3.6 ghz

Duszam

Beginner

Occupation: Uczeń

• Send private message

2

Sunday, February 3rd 2013, 7:01pm

Każdy zna ten problem od bardzo dawna, pozostaje tylko czakać aż team coś z tym zrobi.
Sygnatura wycięta - Kyoji.

3

Sunday, February 3rd 2013, 7:38pm

dołączam sie do tematu . Powiem tak , DT ,,niby,, naprawione a jest wiecej bledów niż bylo , ja np jak ide na klucze to mi sie spot nie respi ...

a co do problemu , zglos do supportu sprawe a i tak stwierdzą ze masz za slaby sprzet

4

Sunday, February 3rd 2013, 8:06pm

To ciekawe jaki ja powinienem mieć sprzęt. Nie wydam 5 tysięcy tylko po to, żeby grać w to badziewie.

5

Sunday, February 3rd 2013, 11:32pm

ja mam 16gb ram , 3gb grafiki
w Londynie zaplacilem za ten komputer 1500funtow , ale na nasz team stwierdza ze widocznie jest za slaby...
tak wiec pozdrawiam i wierdze :zalpl: :lovemetin:

6

Monday, February 4th 2013, 3:14pm

Domyślam się, że na DT chodzisz conajmniej 3 kontami...

Wina tkwi w chwilowym crashu sterownika grafiki.

Jedynie co mozesz zrobic to ustawic liczbe pre-renderowanych klatek na 1-2 (dobry procesor, slabsza grafika) lub 4-10 (slabszy procesor, dobra grafika min 550MHz/1.4GHz).

No i oczywiście wylaczyc cienie i inne "bajery". Ponadto dam wskazówkę: minimalizuj okna ktorymi nic nie robisz w danej chwili a przywracaj te, ktore sa w danym czasie uzywane, tak aby 2 okna nie dzialaly w tle.

To jedynie zmniejszy częstość znikania mapy, bo do wykluczenia tego problemu jest potrzebna konkretna optymalizacja klienta.

Pozdrawiam
Wygrałem? Wygrałeś/aś? Pisz GG: 9043916

Przez Zmiany w dziale Market zrobił się wysyp gamoni na forum...

7

Monday, February 4th 2013, 9:01pm

Quoted

Domyślam się, że na DT chodzisz conajmniej 3 kontami...

Ostatnio postanowiłem iść tylko jednym kontem i niestety dostalem czarny ekran na elit krolu;/