You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

CreatiVee

Intermediate

• "CreatiVee" started this thread

Occupation: Poganiacz wielbłądów.

• Send private message

1

Friday, July 27th 2012, 10:49pm

Bug z misja "Medal Bohatera"

Niestety dnia 27 Lipca nie mam misji na "Medal Bohatera".Wydropiłem 5 Kawałków medalu i nie mam zakładki u YuHwan aby wymienić kawałki medalu na Skrzynie.Sprawdzałem kilkukrotnie czy wszystko się zgadza.Relogałem zmieniałem postać, wszystko na nic. Proszę o naprawienie tego błędu.
Z góry dziękuje i pozdrawiam CreatiVee.
Nesaja :20: :hail: :hail: AVALON

:chlosta: Scyzory :chlosta:
Nie kupuję SM do połączenia serwerów. Przyłącz się !!! *

* Nikogo nie namawiam gdyż jest to każdego wybór indywidualny a nakłanianie do bojkotu może zostać ukarane

2

Saturday, July 28th 2012, 12:47am

poprostu idz do yuHwan i powinna misja by*
WYGRAŁEM / WYGRAŁEŚ PISZ PW LUB GG; 9504152

CZARNA LISTA:
ZXXXZ/LuNu forum:brendan07

aniska9

Beginner

Occupation: 0:-) Anniołek

• Send private message

3

Saturday, July 28th 2012, 1:04am

Poklikaj inne misje, które masz aktywne na nim (ja akceptowałam jeśli to miałoby jakieś znaczenie) i powinna się pokazać misja z medalem :)
Ani nam witać się ani żegnać żyjemy na archipelagach
A ta woda te słowa cóż mogą cóż mogą książę

4

Saturday, July 28th 2012, 2:13am

Sprawdź czy na pewno masz 5 kawałków medalu. Klikaj na wszystkie dostępne opcje. Relognij, powinna się pojawić ta właściwa. Ewentualnie zrzuć kawałki do dozo i odbierz na innej postaci :)

CreatiVee

Intermediate

• "CreatiVee" started this thread

Occupation: Poganiacz wielbłądów.

• Send private message

5

Saturday, July 28th 2012, 9:10am

Robiłem wszystko tak jak mówicie i nic
Nesaja :20: :hail: :hail: AVALON

:chlosta: Scyzory :chlosta:
Nie kupuję SM do połączenia serwerów. Przyłącz się !!! *

* Nikogo nie namawiam gdyż jest to każdego wybór indywidualny a nakłanianie do bojkotu może zostać ukarane

sura2012

Beginner

Occupation: xxx

• Send private message

6

Saturday, July 28th 2012, 12:40pm

U mnie to samo zebrałem wszystkie kawałki i nie da sie wymienić a na dodatek nie da sie wywalić tego z ekwipunku i mi zagraca . Ewidentny bug
.

7

Saturday, July 28th 2012, 11:44pm

A macie tak tylko na jednej postaci czy na all?
jak na jednej to weźcie przełóżcie przez depo :) sobie na 1 lv i odbierzcie nagrodę :D
jeśli all postacie macie zbugowane to spróbujcie pobrać klienta z strony metka
może pomoże :)
a jeśli tylko ta to napisz do supprotu ale nie wiem czy się wam opłaca z jedna postacią;p
lepiej robić postacie 1 lvl i odbierać sobie medale i lepsze szkaty codziennie ;)

PS.
ta prośba tutaj nic ci nie da gracze mogą ci tylko doradzić co zrobić aby to naprawić
a nie naprawić za ciebie tak samo jak kierujesz prośbę do team napisana tutaj zostanie zignorowana
musisz przez support do nich napisać

Jam nie z roli ani z soli ale z tego co mnie boli

This post has been edited 3 times, last edit by "Surekk" (Jul 28th 2012, 11:53pm)

This post has already been reported.

8

Sunday, July 29th 2012, 5:52pm

a może masz zainstalowaną dawniejszą wersje? ściągnij sobie od nowa

Kothero

Professional

Occupation: Woj BODY

• Send private message

9

Monday, July 30th 2012, 12:19am

Przepraszam

ale tu odpowiem da się selnac u handlary :) ja sprzedawałem !a co do zalozyciela tematu ja tez nie mialem dopoki nie nacisnalem byle czego i się pojawiło. :w00t:
U mnie to samo zebrałem wszystkie kawałki i nie da sie wymienić a na dodatek nie da sie wywalić tego z ekwipunku i mi zagraca . Ewidentny bug
:minigun: :beer: :thumbsup: :chunjo: :51:

mskreggae

Trainee

Occupation: wojownik Mental

• Send private message

10

Monday, July 30th 2012, 8:49am

CZY MOGĘ DOSTAĆ BANA
MAM GŁÓWNOM POSTAĆ I NA NIEJ PO 6/7 SZĘĆI MEDALIONU BOHATERA ( 6/7 DA SIĘ Z TEGO ZŁOŻYĆ CZYLI OKOŁO 30 ;P
I JEŚLI PRZEŻUCE PRZEZ DEPO NA 1 LV ODDAM I POTEM USUNĘ POSTAĆ I TAKI KILKA RAZY MOGĘ DOSTAĆ BANA ZA WYKORZYSTANEI EVENTU ?

11

Monday, July 30th 2012, 11:00am

Decyzje czy będzie to banowane jako wykorzystanie błędu gry podejmie GF.