You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 20th 2012, 12:38pm

http://patch.metin2.pl/0.0.0.3/pack/locale_pl.epk.lz

witam ja mam jak w tytule problem z patchem ,podczas wlaczania gry po jakims czasie wyskakuje mi okienko ze sciagniecie pliku nie powiodlo sie,,dziala sie to tak od wprowadzenia nowego clienta12.1,prosze mnie nie odsylac do supportu bo tam zadaja tysiace pytan w odpowiedzi na zgloszenie, czy ktos mial z tym juz problem i czy udalo sie to zniwelowac?
dziekuje za pomoc
pozdrawiam

2

Monday, February 20th 2012, 12:55pm

dodam tylko ze spatchowany metin dziala mi tylko kilka dni pozniej mam znowu to samo sie dzieje;/

3

Monday, February 20th 2012, 12:58pm

tego typu tematów jest sporo a rozwiązania są 2 albo próbuj aż do skutku albo załatw plik od kolegi

4

Monday, February 20th 2012, 1:03pm

Wyłącz wszystkie metiny, usuń z folderu "pack" plik o nazwie locale_pl.epk i włącz metin.
Mi pomogło.

TYTAN25

Beginner

Occupation: zabójca

• Send private message

5

Monday, February 20th 2012, 1:05pm

:)

Witam mam taki sam problem tylko u mnie się różni tym ze odpaliłem jednego metka który chula a drugiego już nie idzie torrent zatrzymuje się na 30.06% i wyskakuje mi komunikat identyczny jak koledze który założył temat czy ktoś mógł by wrzucić te pliki na np wrzutę i podać tu linka tak jak nie raz się to robiło?Z góry dziękuje i pozdrawiam

BL3ACH

Yatoihei - Najemnik

Occupation: Mędrzec

• Send private message

6

Monday, February 20th 2012, 2:24pm

Spróbuj zrzucić metka od kolegi z pendriva i w tedy powinno działać. Twój komputer pewnie sam usuwa jakiś plik potrzebny do uruchomienia gry.

7

Monday, February 20th 2012, 2:35pm

Manrikii niestety Twoj sposob nie zadzialal u mnie ;/
BL3ACH wiem za kazdym razem tak robie a dokladnie od wprowadzenia nowego clienta ale mam dosc biegania z pendrive myslalam ze ktos juz mial to samo i podzieli sie "sposobem"usuniecia tego problemu

Santonia

Team Manager

Occupation: tworzyciel ptysi

• Send private message

8

Monday, February 20th 2012, 2:54pm

Jeśli masz dokładnie taką informację, że ściągnięcie plika z podanej lokalizacji (http://patch.metin2.pl/0.0.0.3/pack/locale_pl.epk.lz) się nie powiodło to spróbuj przez przeglądarkę (IE np) pobrać ten plik. Często problemem jest to, że masz odpalonego klienta gry, który działa - odpalasz kolejnego, który zaczyna się aktualizować i nie może nadpisać pliku, który jest używany przez uruchomioną grę. Jeśli pobranie pliku z podanej lokalizacji się powiedzie to prawdopodobnie Twój problem polega właśnie na trudności w jego zapisaniu w odpowiednim miejscu (wtedy wyłączenie wszystkich metków zwykle pomaga, w ostateczności trzeba zrestartować komputer).

Pamiętaj!
Yangi dostępne na portalach aukcyjnych w większości są pozyskiwane ze stron phishingowych, wyłudzeń na podszywki, nakłaniania do przetestowania "nowych bugów" oraz masowych kradzieży.
Kupując yangi stajesz się współodpowiedzialny za sposób ich pozyskania przez sprzedawcę.

Gameforge, Teamowcy to ludzie :love: