You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 24th 2012, 3:57pm

Harvest Festival - Święto Plonów

Harvest Festival
Potwory wykradły zapasy należące do Handu-UP i Wonda-Rim. Czy pomożecie im w ich odzyskaniu? Ocalcie ich przed głodem w dniach 27-28 października i zapolujcie na tą zgraję złodziei! Nagrodą będą znakomite nagrody - takie jak Eliksiry czy Ebonitowe Szkatułki!

Jak możecie pomóc Handu-Up i Wonda-Rim?

Wioska została zaatakowana przez potwory! Złodziejskie kreatury ukradły zapasy Tortów Ryżowych. Nie pozwólcie umrzeć z głodu Handu-Up. Porozmawiajcie z nią, wysłuchajcie jej historii, a wskaże ona Wam, kto dopuścił się tego niecnego czynu. Pokonajcie ich i dostarczcie z powrotem Torty Ryżowe. Wonda-Rim na pewno Was wynagrodzi

Złodzieje to chytre bestie, jest wiele Tortów Ryżowych do odzyskania, postarajcie się o wsparcie przyjaciół i wspólnie udajcie się na polowanie. Dostarczcie cały skradziony towar z powrotem do Handu-Up i Wanda-Rim! Będą Wam dozgonnie wdzięczni. Zamieniajcie Torty Ryżowe na punkty i dokonajcie wyboru nagrody!Jak zatem można zdobyć te punkty?
Za pierwszym razem musicie ukończyć zadanie samemu. Później macie wybór albo powtarzać zadanie w grupie (dzięki temu zdobędziecie więcej punktów) albo wykonać je samemu. W sumie możecie zaliczyć zadanie 9 razy, bez względu czy robicie je sami czy w grupie.

Pamiętajcie, macie 48 godzin, aby zdobyć jak najwięcej punktów i wymienić je na swoją nagrodę, po upływie tego czasu wszystkie zdobyte punkty znikną wraz z Tortami Ryżowymi. Po tym musicie poczekać miesiąc na kolejną runde. Event będzie odbywał się w każdy ostatni weekend miesiąca.

Wasz Metin2 Team
Community Manager
This post has already been reported.