You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 22nd 2012, 3:56pm

Rzuć wyzwanie swojemu szczęściu! Zakręć Kołem Losu i wygraj jedną z wielu fantastycznych nagród!

Od teraz w ItemShop: Koło Losu! Jaką wygraną przygotowała dla Ciebie Fortuna? Zgarnij jedną z wielu fantastycznych nagród, jak np. Magiczny Kamień, szybkiego wierzchowca lub rzadkiego Lodowego Feniksa.Czym jest Koło Losu?
Koło losu działa na zasadzie koła fortuny: korzystanie z niego kosztuje z reguły pewną kwotę Smoczych Monet (otrzymasz automatycznie odpowiednią ilość Smoczych Znaków). Kwota ta zostanie ściągnięta z Twojego konta, gdy klikniesz pole "Zakręć teraz" po środku koła. W ten sposób uruchamiasz mechanizm koła. Na zewnętrznych polach są wyświetlone możliwe wygrane. Otrzymasz tę, przy której zatrzyma się koło.

Dlaczego niektóre pola są podświetlone na czerwono?
Pola te przedstawiają nagrody główne. Jeśli koło zatrzyma się właśnie na nich, to wiedz, że bogini Fortuna jest Tobie nadzwyczaj przychylna. Nagrody te niechybnie wzbudzą zazdrość w Twoich rywalach: m.in. Magiczny Kamień, Lodowy Feniks, Pierścień Półksiężyca, Biały Lew, Pieczęć Dzika Wojennego, Walecznego Lwa lub Szarżującego Tygrysa.

Czy mogę przegrać?
Nie, nie ma pustych pól, więc na pewno coś wygrasz. Wygrane te posiadają z reguły większą wartość niż sama inwestycja.

W jaki sposób otrzymam moją wygraną?
Przedmiot przypisany do postaci znajdzie się automatycznie wśród Twoich przedmiotów z ItemShop. Możesz ją w każdej chwili stamtąd odebrać. Przedmiot przypisany do konta (np. Powiększony Skład lub Trzecia Ręka) uaktywni się wraz z następnym loginem. Pojawi się pod postacią symbolu lewym górnym rogu okna gry.

Interesuje mnie pewien przedmiot na kole, którego jednak nie wygrałem.
Na kole znajdują się zarówno przedmioty, które można zdobyć w grze, jak i przedmioty z ItemShop. Te ostatnie możesz nabyć bezpośrednio. Najedź myszką na przedmiot Twojego wyboru. Jeśli jest to przedmiot dostępny w ItemShop, pojawi się okienko z dalszymi informacjami oraz opcjami zakupu.

Aktywuj obsługę Javascript!
Aby móc zakręcić kołem losu, musisz uaktywnić w swojej przeglądarce javascript. Możesz to uczynić w ustawieniach swojej przeglądarki. Np. Internet Explorer 8.0: Kliknij w menu na "Narzędzia" i wybierz pole "Opcje internetowe". Wybierz potem zakładkę "Zabezpieczenia" i zaznacz pole "Internet". Ustaw regulator na poziom standardowy (średnio-wysoki) i kliknij na "Zastosuj". Możesz też kliknąć na pole "Poziom niestandardowy", wybrać "Obsługa skryptów" i zaznaczyć punkt "Wykonywanie aktywnych skryptów" --> "Włącz", po czym zatwierdzić ustawienia, klikając na "OK".

Do kiedy będzie aktywne Koło Losu?
Koło Losu pozostanie w naszym ItemShop do odwołania.

Jak można skorzystać z Koła Losu?
Koło kręci się w naszym Itemshop wbudowanym w klienta. Zaloguj się do gry, zakręć kołem i spróbuj szczęścia!

Życzymy miłej zabawy!
Wasz Metin2 Team
Community Manager
This post has already been reported.

2

Tuesday, March 27th 2012, 2:10pm

Drodzy Gracze,

rusza kolejna edycja Koła Losu, tym razem z kilkoma nowościami.
Na kole pojawią się nowe nagrody

Nowe style włosów
  • styl afro (+1% PŻ)
  • styl arabski (10% obrony przeciwko obrażeniom od potworów)


UWAGA: W/w fryzury zastąpią obecną fryzurę na postaci, a po jej wygaśnięciu zostanie przywrócona normalna fryzura!

Nowa biżuteria (nazwy podajemy w wersji niemieckiej, ponieważ nie zostały one jeszcze przetłumaczone)

  • (Tigerknochenohring) (+200 Atak)
  • (Drachenknochenohrring) (+200 Obrona)
  • (Tigerknochenarmband) (15% więcej obrażeń przez umiejętności)
  • (Drachenknochenarmband) (15% większa odporność na umiejętności)
Powyższa biżuteria będzie mieć czas trwania 2 godzin i można ją będzie zakładać/zdejmować ze specjalnego slotu. Czas trwania nalicza się tylko w momencie założenia. Przedmiotów nie będzie można upuścić ani przehandlować.


Wasz Metin2 Team
Community Manager
This post has already been reported.

3

Wednesday, April 4th 2012, 2:07pm

Szczęście się do Was uśmiechnęło - darmowe zakręcenie Kołem Losu

Drodzy Gracze,

aby móc lepiej obchodzić zbliżające się Święta Wielkanocne, chcemy wręczyć Wam prezent w postaci darmowego zakręcenia Kołem Losu!

Odwiedź nasz ItemShop w grze 6 kwietnia.
Jeśli Twoje konto zostało zarejestrowane przed 01.12.2011 i konto było logowane do gry w marcu 2012 roku, otrzymasz od nas szansę jednorazowego zakręcenia Kołem Losu za darmo!

Wasz Metin2 Team
Community Manager
This post has already been reported.